Lekarze Tychy

lekarz Grzegorz Jarosiński

43-100 Tychy

Niesamowicie kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz,uważny na pacjenta cudnie pozytywny ..nie znam lepszego lekarza.Kazdy kto trafi do doktora ma wielkie szczescie
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Sebastian Pawelec

estima Stomatologia Estetyczna
Walentego Kubicy 2
43-100 Tychy

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Tomasz Korzeniowski

Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Profesjonalista. Miły cierpliwy dokładny. Rozmawia z pacjentem i słucha jego uwag. Wyjaśnia bardzo dokładnie i szczegółowo wszystkie zabiegi i procedury medyczne. Dba o najmniejsze detale. Polecam każdemu i zachęcam do wizyt u pana doktora. Posiada on bardzo dużą wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Halina Pławecka

Hutnicza 31 lok. 32
43-100 Tychy

Pani doktor wyleczyła moją kilku miesięczną córkę z nawrotowej infekcji dróg moczowych, czego inni lekarze nie umieli zrobić. sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości. polecam.

dr Irena Liszka

Internista, Kardiolog

Tychy

To jest anioł, w skórze kompetentne konkretnej, bardzo miłej Pani doktor. Nie wiedziałam, że mamy w Świnoujściu tak fantastycznego specjalistę. Pani doktor zaopiekowala się mną jak córką, czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, Pani doktor DZIĘKUJĘ ❤.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Andrzej Grabowski

Chirurg dziecięcy

NZOZ Centrum Medyczne ULTRA-MED Sp. z o. o.- PRZYCHODNIA
Zofii Nałkowskiej 13-17
43-100 Tychy

Doktor Andrzej Grabowski w listopadzie przeprowadzał zabieg mojego 13 miesięcznego syna na spodziectwo. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Nawet po wyjściu ze szpitala, był cały czas kontakt z lekarzem. Jeżeli mnie coś niepokoiło, lekarz odpisywał na każdą moją wiadomość. Mimo opuszczenia szpitala nie pozostawił nas samych sobie. W Luty byliśmy na kontroli i jak na razie wszystko jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta za dwa lata. Dziękuję bardzo pani doktorowi. Mogę ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Paweł Pawlus

43-100 Tychy

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. Kompetencja aż kipi. Podejście do trudnego pacjenta wspaniałe, Paweł chylę czoła, przepychanki słowne są wspaniałe, a że przy okazji leczysz mi kolana i nie tylko to już w ogóle cudnie. Polecam Państwu serdecznie, jeśli coś boli to Paweł pomoże, nie udając niczego. Jeśli się nie da to się nie da... Ale powie o tym szczerze. Osobiście najbardziej lubię zdefiniowanie na nowo słowa "zdrowie" ! Kłaniam się ...
Opinia dodana przez: Aleksandra M-M

lek. med. Kamila Dudzik

43-100 Tychy

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mgdalena Leki

Ortodonta

"Dentalcare" Magdalena Leki
ulica Barona 30
43-100 Tychy

Efektem leczenia u Pani dr Magdy jest mój piękny uśmiech, o którym marzyłam od 35 lat! Widać, że to nie tylko jej praca, ale i pasja! Dziękuję za profesjonalne leczenie, na pewno będę polecać!

lekarz Sławomir, Danecki

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy

Po pierwszej wizycie u pana doktora jestem bardzo zadowolona. Zalecone leki już działają, odczuwam zdecydowaną poprawę. Początkowo nie było najlepiej, ale po tyg wszystko się zmieniło. Pan doktor mówił że tak będzie.. Naprawdę jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Mateusz Matuszewski

ul. Kornela Ujejskiego 40/56
43-100 Tychy

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Jestem z tych osób które dmuchaja na zimne i z każdą rzeczą jestem u Pana doktora. Mój Dawid ma już 10 miesięcy i ani razu nie dał nam Pan doktor odczuć że ma nas dość. Naprawdę godny polecenia lekarz. Za każdym razem trafna diagnoza
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wiktor Kucharski

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Znakomity lekarz, Którego pamiętam sprzed lat (dawno już tam nie mieszkam). Kompetentny, miły, dowcipny a gdy stawia diagnozę, to niczym prorok - zawsze trafną. Pamiętam jak kiedyś, dopadł mnie straszliwy ból nóg który był nie do zniesienia, a Pan doktor nie dosyć że trafnie zdiagnozował, przepisał adekwatne leki, to jeszcze z dokładnością do dnia, przewidział kiedy ból ustanie. Bardzo żałuję, że nie mogę już korzystać z Jego porad i leczenia ...
Opinia dodana przez: Irena
Szczerze polecam. Pani Doktor to Lekarz, który stara się uratować każdy ząb i z dużą troską i cierpliwością podchodzi do pacjenta.

lekarz Jacek Machnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Bradzo sympatyczny i kompetentny lekarz, przeprowadzał u mnie dwa zabiegi chirurgiczne i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, profesjonalizmu no i przede wszystkim stosunku do pacjenta... do takich lekarzy, aż miło się chodzi na wizyty, chociaż niestety kolejki u Pana doktora są bardzo duże nieraz w przychodni po 2-3 godziny się wyczekałam no ale świadczy to tylko o jego profesjonalizmie i o tym, że ludzie obdarzają go zaufaniem skoro ...
Opinia dodana przez: Mieszkanka Bierunia

lekarz Urszula Żmuda-Chudyba

Chirurg dziecięcy

Marii Curie Skłodowskiej 24/25
43-100 Tychy

Pani Doktor Urszula jest najlepszą wizytówką ZOZ w Oświęcimiu. Każdego pacjenta czy to maluszka czy osobę dorosłą przyjmuje z wielkim zaangażowaniem, trafnymi diagnozami i oczywiście profesjonalnym leczeniem.

lekarz Anna Zambrzycka

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
43-100 Tychy

Byliśmy dzisiaj w trójkę (ja, mąż i córka) u Pani doktor pierwszy raz i powiem Wam, że jeszcze nigdy u żadnego lekarza nie czułam się tak zaopiekowana i wybadana. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i konkretna. Zbadała, wytłumaczyła i zleciła kolejne badania, odpowiedziała na wszystkie pytania, córce nawet rozrysowywała jak to u niej wygląda. Aż trudno uwierzyć, że w dziejszych czasach są jeszcze lekarze, którym się chce i to wszystko ...
Opinia dodana przez: Aneta
Znam Panią doktor od 20 lat ... Super fachowiec, specjalista i bardzo miła spokojna , rzeczowa ..POLECAM
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lek. dent. Katarzyna Drożdż-Nowak

Prywatny Gabinet Lekarski
Hutnicza 48
43-110 Tychy

Świetne podejście, fachowa obsługa, lekarz godny zaufania. Polecam w 100%. Byłam u wielu dentystów i w końcu trafiłam na takiego do którego będę chodziła cały czas.